Мийка самообслуговування м. Хмельницький

Процес миття

На мийці самообслуговування в  Аквастрада  в  Хмельницькому використовується технологія безконтактного миття автомобіля з використанням Італійської активної піни компанії Екокеміка, яка сертифікована в Європі є біорjзчинною ,що не насосить шкоду зовнішньому середовищу та не  пошкоджує лакофарбову поверхню авто  та ефективно видаляє статичну плівку бруду (сірий наліт).

Для миття використовуються операції згідно назв і номерів вказаних на пульті управління.

Для активації операції треба опустити жетон в жетоноприймач і вибрати потрібну операцію шляхом натискання на відповідну клавішу. Програми можливо вибирати в будь-якій послідовності , перемикати та зупиняти під час миття.

Технологія миття

Якщо Ваше авто має середню степінь забрудненості для миття пропонуєм слідуючі дії:

Операція №1 Нанесення піни .

Підігріта активна піна подається під високим тиском і  покриває автомобіль. Використовується пінний пістолет .Після чого потрібно дати час від 1-ї до 3-х хвилин для абсорбації бруду  на поверхні кузова. На місця слідів залишків комах піну треба наносити більш ретельно.

Операція №2 Чиста вода +миючий шампунь.

Виконується змивання високим тиском з використання нейтрального миючого шампуню абсорбованого бруду. Місця слідів залишків комах обробляти більш ретельно.

Операція №3 Чиста вода .

Змивння  чистою водо під високим тиском  піни та ополіскування поверхні авто.

Ось Ви отримуєте чистий автомобіль.


 

 

Далі за Вашим бажання Ви дотираєте насухо кузов автомобіля, або:

Операція №4 Гарячий віск.

Нанесення підігрітого віску під високим тиском на поверхню автомобіля додасть блиск та глубину кольору.

Операція №5 Осмосна вода.

Ополіскування осмосною водою . Після цієї операції автомобіль висихає природнім шляхом без залишення розводів і слідів від крапель. За 50 метрів після виїзду з мийки автомобіль буде абсолютно сухим.

Далі Ви можете використати пилевсмоктувач на постах чистки салону.

Взимку

При зниженні температури повітря до +4°С вмикається підігрів бетонної підлоги мийки, що перешкоджає утворенню льоду. Додатково вмикається система підігріву шлангу і розпилювача.Навіть при температурі –15°С миття не спричинить негативних наслідків для Вашого авто.

Корзина порожня
facebook vk
wifi   cafe
 

Акції

Акція тижня "Хімчистка сидінь + подарунок"