Що таке дітейлінг?

Кожен, хто має автомобіль, любить його! Всі ми хочемо, щоб автомобіль виглядав, як щойно з автосалону, або й ще краще. Нажаль, реалії зовсім інші... Лакофарбове покриття Вашого вірного друга піддається впливу дорожнього бруду, солей, реагентів, «обстрілу» камінням на дорогах, увазі зі сторони пернатих друзів. Все це псує вигляд автомобіля та потихеньку руйнує лакофарбовий захист, робить Вашого друга непрезентабельним.
Виникає бажання позбутись цього. Але як це зробити, не зашкодивши автомобілю?
Вихід один – безпечна мийка!


 

 

Колектив комплексу АКВАСТРАДА має честь запропонувати Вам саме безпечну мийку.

Віртуальний тур автомийкою


 

До Ваших послуг:

Мийка самообслуговування new
На мийці самообслуговування Аквастрада використовується технологія безконтактного миття з використанням Італійської активної піни компанії Екокеміка, яка сертифікована в Європі є біорзчинною ,що ненасосить шкоду зовнішньому середовищу та не пошкоджує лакофарбову поверхню авто та ефективно видаляє статичну плівку бруду (сірий наліт). Детальнiше про послугу »

 

Точність.
Повністю комп'ютеризована Автомийка. Від фотоелектричних сенсорів до роботів-мийників. Ми використовуємо унікальне обладнання від кращого виробника світу.

Нанотехнології.
В якості реагентів для миття використовуються поверхнево-активні речовини, створені італійськими спеціалістами, які не руйнують поверхню, що обробляється, та водночас створюють оболонку навколо бруду, після чого за допомогою підготовленої води видаляють його.

Професіоналізм.
Наша навчальна програма готує знаючих, ввічливих та вправних співробітників. Ми будемо щасливі лише тоді, коли Ви будете задоволені нашою роботою.

Аqua-Smarts.
Вся вода в комплексі «Аквастрада» надходить з власної свердловини. Вона очищується, пом'якшується, нагрівається та подається під потрібним тиском для бездоганного миття. Використовуючи оборотний цикл води, ми дбаємо про навколишнє середовище. Вода, що застосовуєтьсяв нашому комплексі потрапляє в каналізаційні системи міста тільки після спеціальної очистки. В той час, як вода, що використовується для миття машини біля Вашого будинку, надходить у зливні стоки разом із дощовою та в кіцевому випадку потрапляє у водойми річок і озер, де вона забруднює навколишнє середовище.

Безпека та Захист.
Щоб уникнути будь-яких механічних контактів з поверхнею Вашого авто, ми використовуємо новітню технологію 100% безконтактної мийки та сушки. Все наше обладнання контролюється складною комп'ютерною системою, яка робить миття безпечним та послідовним щоразу, коли Ви миєте машину. Також воно дозволяє точно дозувати віск, який надасть додатковий захист Вашому авто.

Сушка.
Наші повітряні системи безконтактної сушки не залишать жодного шансу волозі та зроблять так, щоб після миття Ваш автомобіль став повністю сухим!

Дітейлінг.
Ми знаємо, що різні машини мають різні потреби. Працівники дітейлінгу Вам запропонують поелементну або комплексну чистку салона та зовнішніх деталей авто з використанням парового обладнання, яке водночас робить очищення та дезінфекцію.

Турбота. З нами Ви зекономите те, що неможливо купити за гроші – час. Мийка кузова займе всього 6 хвилин!

Задоволення.
Поки наші спеціалісти будуть доглядати за Вашим автомобілем Ви зможете провести час в кафе комплексу за філіжанкою кави чи чаю, скуштувати смачні страви, скористатись безкоштовним Інтернетом.

 

 

Це процес всебічного комплексного догляду за автомобілем, спрямований на подетальну підтримку, збереження та відновлення поверхонь його елементів, вузлів і деталей, як всередині так і ззовні.

Метою дітейлінга є надання транспортному засобу чудового зовнішнього вигляду, повернення його первісної краси. Перевагами Дітейлінгу є те, що Ви можете вибрати поелементну чистку за своїм бажанням.

Корзина порожня
facebook vk
wifi   cafe
 

Акції

Акція тижня "Хімчистка сидінь + подарунок"