Официальный дилер
Alfred Kärcher GmbH & Co. KG (Германия)
Тернопіль
(0352) 420-460,(050) 437-59-55 Хмельницький
(050) 437-49-09
Працюємо  24/7  цілодобово
 

Корзина порожня

Категорії продуктів

Миючи пилососи Тернопіль

 • Господарські пилососи
  Пилосос MV 5 - модель середнього класу вдосконаленого покоління господарських пилососів K?rcher - ідеальний варіант для прибирання великих площ. Споживаючи всього 1100 Вт, він демонструє потужність всмоктування, аналогічну пилососам зі споживанням 1800 Вт. Має контейнер ємністю 25 л, що дозволяє збирати великий об'єм рідини або сміття. Зручна конструкція системи фільтрації дозволяє зняти і витрусити фільтр без найменшого дотику до нього руками: касетник з фільтром розташований зовні і легко знімається однією рукою (не потрібно відкривати кришку пилососа і діставати фільтр зсередини після роботи). Апарат оснащений двома подовжувальними трубками, підлоговою насадкою для вологого і сухого прибирання, плоским складчастим фільтром і фільтр-мішком з нетканного матеріалу. Має функцію видування, місце для зберігання кабелю, місце для зберігання аксесуарів, зручну ручку з антистатичного матеріалу
  і функцію автоматичної прочистки фільтра.

  Споживана потужність -
  Потужність відповідає * 1800 W
  Викотристання енергії 1100 W
  Розрідження повітря -
  Витрата повітря -
  Довжина кабелю 5 m
  Ємність контейнера Пластиковий/25 l
  Рівень шуму -
  Напруга 220-240 V
  Частота 50-60 Hz
  Кількість фаз -
  Аксесуар -
  Номінальний розмір аксесуара 35 mm
  Вага без аксесуарів 8,2 kg
  Габарити (довжина х ширина х висота) 418 x 382 x 652 mm
На даний час продукти не доступні
 
 

Купівля миючих пилососів

Якщо ви хочете купити пилосос у Тернополі, радимо звернути увагу на продукцію марки Кarcher. Це — німецький бренд з історією у сімдесят років і його продукція справді вважається еталоном якості у країнах Європейського Союзу. І найкращим того показником є обслуговування такими пилососами потреб олімпіад.

Купити пилосос Тернопіль

Якщо ви шукаєте в Гуглі за запитами «миючи пилососи Тернопіль» або «пилососи Тернопіль», то ви потрапили на правильний сайт, з правильним асортиментом. Що ми пропонуємо?

 

 • У нас — найсучасніші роботи-пилососи. За останні п’ять років вони стали не тільки екзотикою з футуристичних фільмів, але і реальною допомогою у домашніх справах;

 • Господарські пилососи;

 • Пилоуловлювачі;

 • Маса миючих пилососів;

 • Моделі для сухого прибирання.

Ознайомтесь із нашим каталогом і вам відразу стане зрозуміло, що саме у нас — найліпший асортимент в місті Тернопіль. Звісно, багато тернопільських магазинів пропонують купити таку техніку, але саме наші покупці залишаються найбільш задоволеними, оскільки ми пропонуємо відмінну якість за адекватну платню.