Официальный дилер
Alfred Kärcher GmbH & Co. KG (Германия)
Тернопіль
(0352) 420-460,(050) 437-59-55 Хмельницький
(050) 437-49-09
Працюємо  24/7  цілодобово
 

Корзина порожня

Категорії продуктів

Karcher Тернопіль

  • Побутове обладнання
    Обладнання K?rcher побутового призначення для прибирання та очищення будинку, присадибної ділянки та автомобіля. Широкий асортимент ефективної техніки - від апаратів високого тиску до систем поливу та водопостачання, - все для створення чистоти навколо Вас!
  • Професійне обладнання
    Професійне обладнання K?rcher - це комплексні ефективні рішення очистки і прибирання комерційних і промислових об'єктів. Для цього ми пропонуємо системи очищення високим тиском, пилососи, підлогомийні машини і підмітальні машини, та багато іншого.
 
 

Karcher — обладнання чемпіонів і німецька якість водночас

Karcher — бренд з 70-ти річною історію. І за цей час, фірма з німецького Віненндену встигла запатентувати і винайти чимало необхідних речей, без яких нині складно уявити життя і побут. Це і перший, на теренах Європи, апарат високого тиску з підігрівом води, спеціальна техніка Кarcher для обслуговування потреб олімпіад, та багато іншого. Зараз Кarcher — виробник світових масштабів: на марку працює майже 7000 висококваліфікованих спеціалістів.

Купити Кarcher

Купити Кarcher, без сумніву — вигідна інвестиція. Якщо ви забиваєте до Гуглу «купити Кархер Тернопіль» або «ремонт Кархер Тернопіль» — вітаємо: ви потрапили на правильний сайт. Що ми пропонуємо?

aquastrada.te.ua пропонує різноманітні види техніки Karcher в Тернополі. Це побутове обладнання: насоси Karcher, міні-мийки, електровіники, пароочищувачі Кархер, підмітальні машини Кархер та інше. В Тернополі ми пропонуємо найширший асортимент Karcher’у. Крім того, ми пропонуємо не тільки покупку, але і послугу «ремонт Кархер Тернопіль».

Професійна техніка Кarcher

Окрім покупки й ремонту побутового обладнання, у нас — різноманіття проф. техніки від Кархеру. Яку, до речі, ми теж ремонтуємо. У нас ви можете придбати водний диспенсер, промислові очищувальні системи, апарати високого тиску і багато іншої техніки від Кархеру. В Тернополі, продукція Кархеру найширшим асортиментом представлена саме у нас, хоч нею займаються також інші підприємства. Тернопіль — місто конкуренції, але ми — на вершині. Спробуйте якість.