Тернопіль
(0352) 420-460, (050) 437-59-55
 
Корзина порожня

Замовлення та доставка

Замовлення

Для замовлення обладнання зателефонуйте нам за номерами (0352) 42-04-60, (050) 437-59-55 або зробіть замовлення в інтернет магазині. Отримавши ваше замовлення через інтернет магазин, з Вами зв’яжеться наш представник. Після підбору найбільш оптимальної для Вас техніки буде проведено уточнення наявності на складі комплексу Аквастрада в м.Тернополі або на складі Bieffe в Італії.

Відвантаження та доставка

Відвантаження зі складу в м.Тернополі проводиться протягом 1 робочого дня з моменту отримання попередньої оплати. У випадку відвантаження зі складу в Італії термін поставки складе 7 робочих днів. Обладнання прибуває на склад в м.Тернополі. Якщо обладнання відсутне на всіх складах, наш представник робить замовлення на виробництво. Термін виконання уточнюється індивідуально. Доставка зі складу в м.Тернополі може бути виконана будь-яким зручним для Вас перевізником в межах України. Послуги перевізника оплачує покупець.

Оплата

Оплата проводиться шляхом перерахування на розрахунковий рахунок або картку Приватбанку. Реквізити уточнюйте під час оформлення замовлення у нашого представника.