Тернопіль
(0352) 420-460, (050) 437-59-55
 
Корзина порожня

Комплекс Аквастрада, розробляючи технології хімчистки  автомобілів паром , використовує можливості парового обладнання Bieffe. Биеффе компанія з світовим ім'ям в виробництві промислових парогенераторів , парогенераторів для хімчистки салона автомобіля обладнання для сушки салона автомобіля та парових прасок. П’ятирічний досвід експлуатації парового обладнання Bieffe та тісної співпраці з інженерами Bieffe, дозволили нам розробити унікальні послуги з хімчистки салонів автомобілів паром , які були оцінені нашими клієнтами. Наші механіки виконують ремонт парового обладнання Биеффе з використанням оригінальних запчастин для парогенераторів.

Bieffe - це компанія з понад 25 річним досвідом виробництва пофесійного обладнання для парової хімчистки  та прасування паром. Завдяки широкому спектру галузей клінінгу, для яких Bieffe пропонує технологічні рішенняпарогенераторного обладнання , компанія займає передове місце на ринку. Парогенератори Биеффе отримують найкращі відгуки в користувачів.

Спеціалізація  Bieffe - це обладнання з технологією парогенерування та аспірації, яке використовується для хімчистки салона автомобіля та клінінгу. Також э обладнання для сушки салона автомобіля після хімчистки. Ця технологія застосовується в хімчистці та митті автомобілів паром, чистці м’яких мебелів паром , чистці килимів паром, чистки виробничого обладнання паром,  чистка кухонь барів та  ресторанів паром. Парове обладнання, розроблене для професійного використання, тому має великий запасом надійності.

ТеперВи можете купити парове обладнання Биеффе в Украіні а також купити запчастини для парогенераторів та парових прасок.

Фабрика знаходиться  в Італіїї, в м.Пезаро. Площа виробництва - 1800м.кв. Її засновником та дизайнером є п.Лучано Фарінеллі.